OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Settings
hr: Postavke

en: Notes
hr: Bilješke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: System
hr: Sustav

en: Update action
hr: Obnovi akciju

en: Users
hr: Korisnici

en: Filters
hr: Prečistači

en: Operation
hr: Operacija

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Attachments
hr: Privitci

en: Delete action
hr: Ukloni akciju

en: Mark as read
hr: Označi kao pročitano

en: Delete contact
hr: Ukloni kontakt
