OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: System
hy: Համակարգ

en: Delete action
hy: Ջնջել գործողություն:

en: Delete contact
hy: Ջնջել կոնտակտը
