OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Response
id: Jawaban

en: Settings
id: Pengaturan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: System
id: Sistem

en: Update action
id: Aksi pemutakhiran

en: Users
id: Pengguna

en: Filters
id: Filter

en: Operation
id: Operasi

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Attachments
id: Sisipan

en: Reference
id: Referensi

en: Delete action
id: Hapus perintah

en: Request
id: Permintaan

en: Delete contact
id: Hapus kontak

en: Action ID
id: ID aksi
