OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Response
ja: レスポンス

en: Settings
ja: 設定

en: Notes
ja: ノート

en: User ID
ja: ユーザーID

en: System
ja: システム

en: Update action
ja: アップデート動作

en: Users
ja: ユーザー

en: Filters
ja: フィルター

en: Operation
ja: 操作

en: Notifications
ja: 通知

en: Attachments
ja: 添付

en: Countries
ja: 国

en: Reference
ja: 参照

en: Delete action
ja: アクションの削除

en: Relationship types
ja: リレーションシップタイプ

en: Mark as read
ja: 既読にする

en: Delete contact
ja: コンタクトの削除

en: Status ID
ja: ステータスID

en: Delete status
ja: 状態を削除

en: Action ID
ja: アクションID
