OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: System
ka: სისტემა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
