OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Update status
kk: Статусты жанарту

en: System
kk: Системасы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Operation
kk: Операция

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Delete action
kk: Әрекетті өшіру

en: Delete contact
kk: Контактты жою
