OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Update status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ទាន់សម័យ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Filters
km: តម្រង

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Delete action
km: លុប​សកម្មភាព

en: Delete contact
km: លុប​ទំនាក់ទំនង​
