OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Notes
lt: Pastabos

en: User ID
lt: Nario ID

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: API Key
lt: API raktas

en: System
lt: Sistema

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: Users
lt: Nariai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Countries
lt: Šalys

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Mark as read
lt: Pažymėti kaip skaityta

en: Delete contact
lt: Šalinti kontaktą

en: Action ID
lt: Veiksmo ID
