OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: System
my: စနစ်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Countries
my: နိုင်ငံများ
