OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Notes
nn: Notat

en: Users
nn: Brukarar

en: Filters
nn: Filter

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Delete contact
nn: Slette kontakt
