OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Response
oc: Responsa

en: Settings
oc: Paramètres

en: Notes
oc: Nòtas

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Update status
oc: Estat de las mesas a jorn

en: System
oc: Sistèma

en: Update action
oc: Accion de mesa a jorn

en: Users
oc: Utilizaires

en: Filters
oc: Filtres

en: Operation
oc: Operacion

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Countries
oc: Païses

en: Delete action
oc: Suprimir l'accion

en: Delete contact
oc: Suprimir lo contacte
