OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: System
fa: سیستم

en: Users
fa: کاربران

en: Filters
fa: صافیها

en: Reference
fa: ارجاع

en: Delete action
fa: حذف عملکرد
