OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Settings
ps: امستنې

en: System
ps: سيستم

en: Users
ps: غړي

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Action ID
ps: چار پېژند
