OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Response
pt: Resposta

en: Settings
pt: Configurações

en: Notes
pt: Notas

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Update status
pt: Estado das atualizações

en: Contacts
pt: Contatos

en: API Key
pt: Chave de API

en: System
pt: Sistema

en: Update action
pt: Atualizar ação

en: Users
pt: Usuários

en: Contact ID
pt: ID Contato

en: Filters
pt: Filtros

en: Operation
pt: Operação

en: Notifications
pt: Notificações

en: Attachments
pt: Anexos

en: Countries
pt: Países

en: Reference
pt: Referência

en: Delete action
pt: Apagar ação

en: Relationship types
pt: Tipos de relacionamento

en: Request
pt: Requisição

en: Mark as read
pt: Marque como lida

en: Custom fields
pt: Campos personalizados

en: Delete contact
pt: Apagar contato

en: Status ID
pt: ID do status

en: Relationship type ID
pt: ID de tipo de relacionamento

en: Action ID
pt: ID de ação
