OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Settings
pt: Definições

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: System
pt: Sistema

en: Users
pt: Utilizadores

en: Filters
pt: Filtros

en: Operation
pt: Operação

en: Reference
pt: Referência

en: Delete action
pt: Eliminar ação

en: Action ID
pt: ID da ação
