OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Response
ru: Ответ

en: Settings
ru: Настройки

en: Notes
ru: Примечания

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Update status
ru: Состояние обновления

en: Contacts
ru: Контакты

en: API Key
ru: Ключ API

en: System
ru: Система

en: Update action
ru: Действие при обновлении

en: Users
ru: Пользователи

en: Filters
ru: Фильтры

en: Operation
ru: Действие

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Attachments
ru: Вложения

en: Countries
ru: Страны

en: Reference
ru: Связь

en: Delete action
ru: Удалить действие

en: Request
ru: Запрос

en: Mark as read
ru: Пометить как прочитанное

en: Custom fields
ru: Пользовательские поля

en: Delete contact
ru: удалить контактную информацию

en: Status ID
ru: ID статуса

en: Delete status
ru: Удалить статус

en: Statuses
ru: Статусы

en: Deals
ru: Сделки

en: Action ID
ru: ID действия

en: Companies
ru: Компании
