OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Notes
sk: Poznámky

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Contacts
sk: Kontakty

en: API Key
sk: API Kľúč

en: System
sk: Systém

en: Update action
sk: Aktualizovať akciu

en: Users
sk: Používatelia

en: Filters
sk: Filtre

en: Operation
sk: Operácia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Countries
sk: Štáty

en: Reference
sk: Referencia

en: Delete action
sk: Odstrániť akciu

en: Mark as read
sk: Označiť ako prečítané

en: Delete contact
sk: Odstrániť kontakt

en: Company ID
sk: ID spoločnosti
