OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Response
sv: Svar

en: Settings
sv: Inställningar

en: Notes
sv: Anteckningar

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Update status
sv: Uppdateringsstatus

en: Contacts
sv: Kontakter

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Update action
sv: Åtgärd för uppdatering

en: Users
sv: Användare

en: Filters
sv: Filter

en: Operation
sv: Funktion

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Countries
sv: Länder

en: Reference
sv: Referens

en: Delete action
sv: Radera åtgärd

en: Mark as read
sv: Markera som läst

en: Delete contact
sv: Radera kontakt

en: Delete status
sv: Radera status

en: Mark as done
sv: Markera som gjord
