OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Attachments
te: జోడింపులు
