OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Response
tr: Yanıt

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Notes
tr: Notlar

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Update status
tr: Güncellik kontrol

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: System
tr: Sistem

en: Update action
tr: Güncelleme eylemi

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Operation
tr: İşlem

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Attachments
tr: Ekler

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Reference
tr: Kaynak

en: Delete action
tr: Eylemi sil

en: Relationship types
tr: İlişki türleri

en: Request
tr: İstek

en: Mark as read
tr: Okunmuş olarak işaretle

en: Delete contact
tr: İlişkiyi sil

en: Status ID
tr: Durum ID

en: Delete status
tr: Durum sil

en: Statuses
tr: Durumlar

en: Action ID
tr: Eylem Kimliği
