OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Response
bg: Отговор

en: Settings
bg: Настройки

en: Notes
bg: Бележки

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Update status
bg: Статус обновяване

en: System
bg: Система

en: Users
bg: Потребители

en: Filters
bg: Филтри

en: Operation
bg: Действие

en: Notifications
bg: Известия

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Delete action
bg: Изтриване на действие

en: Mark as read
bg: Прочетени

en: Delete contact
bg: Изтрива контакт
