OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Contacts
et: Kontaktid

en: System
et: Süsteem

en: Users
et: Kasutajad

en: Filters
et: Filtrid

en: Operation
et: Operatsioon

en: Notifications
et: Teated

en: Attachments
et: Manused

en: Countries
et: Riigid

en: Reference
et: Viide

en: Delete action
et: Kustuta toiming

en: Request
et: Saada

en: Delete contact
et: Kustuta kontakt

en: Action ID
et: Toimingu ID
