OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Response
eu: Erantzun

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Notes
eu: Oharrak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: System
eu: Sistema

en: Update action
eu: Eguneratu ekintza

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Delete action
eu: Ekintza ezabatu

en: Delete contact
eu: Ezabatu kontaktua

en: Action ID
eu: Ekintzaren IDa
