OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: System
fil: Sistema

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
