OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Response
it: Risposta

en: Settings
it: Impostazioni

en: Notes
it: Note

en: User ID
it: ID utente

en: Update status
it: Update status (Stato di aggiornamento)

en: System
it: Sistema

en: Update action
it: Aggiorna azione

en: Users
it: Utenti

en: Filters
it: Filtri

en: Operation
it: Operazione

en: Notifications
it: Notifiche

en: Attachments
it: Allegati

en: Countries
it: Paesi

en: Reference
it: Riferimento

en: Delete action
it: Elimina azione

en: Delete contact
it: Elimina contatto

en: Action ID
it: ID Azione
