OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Meeting ID
kn: ಸಭೆಯ ಐಡಿ
