OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Response
lv: Atbilde

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Contacts
lv: Kontakti

en: System
lv: Sistēma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Filters
lv: Filtri

en: Operation
lv: Operācija

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Countries
lv: Valstis

en: Reference
lv: Atsauce

en: Delete action
lv: Izdzēst darbību

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Delete contact
lv: Dzēst kontaktu

en: Status ID
lv: Statusa ID
