OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: System
ne: प्रणाली

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
