OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Notes
ro: Note

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Update status
ro: Starea actualizare

en: Contacts
ro: Contacte

en: API Key
ro: Cheie API

en: System
ro: Sistem

en: Update action
ro: Acțiune de actualizare

en: Users
ro: Utilizatori

en: Filters
ro: Filtre

en: Operation
ro: Operație

en: Notifications
ro: Notificări

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Reference
ro: Referință

en: Delete action
ro: Şterge acţiune

en: Delete contact
ro: Şterge contact

en: Action ID
ro: ID-ul acțiunii
