OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: System
sl: Sistem

en: Users
sl: Uporabniki

en: Filters
sl: Filtri

en: Attachments
sl: Priponke

en: Delete action
sl: Zbriši akcijo

en: Delete contact
sl: Izbriši kontaktni obrazec
