OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Update status
th: อัพเดตสถานะ

en: System
th: ระบบ

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Countries
th: ประเทศ

en: Delete action
th: ลบข้อความ

en: Delete contact
th: ลบข้อมูลการติดต่อ
