OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: System
ug: سېستىما

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات
