OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Response
uk: Відповідь

en: Settings
uk: Налаштування

en: Notes
uk: Примітки

en: User ID
uk: ID користувача

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Contacts
uk: Контакти

en: API Key
uk: Ключ API

en: System
uk: Система

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: Users
uk: Користувачі

en: Filters
uk: Фільтри

en: Operation
uk: Дія

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Countries
uk: Країни

en: Reference
uk: Посилання

en: Delete action
uk: Видалити дію

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Request
uk: Запит

en: Mark as read
uk: Помітити як прочитане

en: Custom fields
uk: Власні поля

en: Delete contact
uk: Знищити контакт

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: Status ID
uk: ID статусу

en: Statuses
uk: Стани

en: Predefined
uk: Попередньо визначено

en: Action ID
uk: ID дії

en: Create contact
uk: Створити контакт
