OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Update status
ast: Estáu de l'anovación

en: System
ast: Sistema

en: Users
ast: Usuarios

en: Filters
ast: Filtros

en: Operation
ast: Operación

en: Attachments
ast: Axuntos
