OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Response
az: Cavab

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: System
az: Sistem

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Reference
az: Istinad

en: Delete action
az: Fəaliyyəti silin

en: Action ID
az: Fəaliyyət ID
