OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Settings
be: Налады

en: Notes
be: Заўвагі

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: API Key
be: Ключ API

en: System
be: Сістэма

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Filters
be: Фільтры

en: Operation
be: Аперацыя

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Delete action
be: Выдаліць дзеянне

en: Delete contact
be: Выдаленне кантакта
