OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: System
bo: མ་ལག

en: Update action
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་བྱ་འགུལ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Delete action
bo: བྱ་འགུལ་བསུབ་པ

en: Delete contact
bo: འབྲེལ་གཏུགས་བསུབ་པ
