OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Notes
da: Noter

en: User ID
da: Bruger ID

en: Update status
da: Opdateringsstatus

en: Contacts
da: Kontakter

en: API Key
da: API-nøgle

en: Update action
da: Opdateringshandling

en: Users
da: Brugere

en: Filters
da: Filtre

en: Operation
da: Handling

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Attachments
da: Bilag

en: Countries
da: Lande

en: Delete action
da: Slet handling

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Mark as read
da: Markér som læst

en: Delete contact
da: Slet kontakt

en: Delete status
da: Slet status

en: Action ID
da: Handlings-ID
