OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Delete contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི་འདི་བཏོན་གཏང་
