OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Delete contact
gu: સંપર્ક કાઢી નાખો
