OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Response
he: תשובה

en: Settings
he: הגדרות

en: Notes
he: הערות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: System
he: מערכת

en: Users
he: חברי האתר

en: Filters
he: מסננים

en: Operation
he: פעולה

en: Notifications
he: הודעות

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Countries
he: מדינות

en: Reference
he: רפרנס

en: Delete action
he: מחיקת פעולה

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Mark as read
he: סימון כנקרא

en: Delete contact
he: מחיקת סיווג
