OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Response
hu: Válasz

en: Settings
hu: Beállítások

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Update status
hu: Frissítési állapot

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: API Key
hu: API-kulcs

en: System
hu: Rendszer

en: Update action
hu: Frissítési művelet

en: Users
hu: Felhasználók

en: Contact ID
hu: Névjegy azonosítója

en: Filters
hu: Szűrők

en: Operation
hu: Művelet

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Countries
hu: Országok

en: Reference
hu: Referencia

en: Delete action
hu: Művelet törlése

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Request
hu: Felkérés

en: Mark as read
hu: Megjelölés olvasottként

en: Custom fields
hu: Egyéni mezők

en: Delete contact
hu: Kapcsolatfelvételi kategória törlése

en: Status ID
hu: Állapotazonosító

en: Delete status
hu: Állapot törlése

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Predefined
hu: Előre megadott

en: Action ID
hu: Művelet azonosító
