OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Update status
is: Uppfærslustaða

en: API Key
is: API Lykill

en: System
is: Kerfi

en: Users
is: Notendur

en: Filters
is: Síur

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Countries
is: Lönd

en: Delete action
is: Eyða aðgerð

en: Delete contact
is: Eyða tengilið
