OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Settings
jv: Sétingan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: Operation
jv: Operasi

en: Delete action
jv: Busak aksi

en: Delete contact
jv: Mbusak kontak
