OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: System
ku: سیسته‌م

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Operation
ku: کردار

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Delete action
ku: کردار بسڕەوە

en: Delete contact
ku: سڕینەوەی پەیوەندی
