OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Update status
ml: നവീകരണ സ്ഥിതി

en: System
ml: സിസ്റ്റം
