OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: System
mn: Систем

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
