OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Update status
ms: Status kemaskini

en: System
ms: Sistem

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Operation
ms: Operasi

en: Attachments
ms: Lampiran-lampiran

en: Delete action
ms: Padam tindakan

en: Delete contact
ms: Padam kenalan
