OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Response
nl: Antwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Notes
nl: Notities

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Update status
nl: Update Status

en: Contacts
nl: Contacten

en: API Key
nl: API-sleutel

en: System
nl: Systeem

en: Update action
nl: Bijwerk-actie

en: Users
nl: Gebruikers

en: Operation
nl: Bewerking

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Countries
nl: Landen

en: Reference
nl: Referentie

en: Delete action
nl: Actie verwijderen

en: Relationship types
nl: Relatietypes

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Request
nl: Verzoek

en: Mark as read
nl: Als gelezen markeren

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

en: Delete contact
nl: Contact verwijderen

en: Action ID
nl: Actie-ID
