OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Notes
pl: Notatki

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Update status
pl: Nowe wersje

en: Contacts
pl: Kontakty

en: API Key
pl: Klucz API

en: Update action
pl: Uaktualnianie elementu

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Filters
pl: Filtry

en: Operation
pl: Czynność

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Countries
pl: Kraje

en: Reference
pl: Referencja

en: Delete action
pl: Usunięcie akcji

en: Relationship types
pl: Rodzaje relacji

en: Request
pl: Żądanie

en: Mark as read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Custom fields
pl: Pola własne

en: Delete contact
pl: Usuń kategorię

en: Action ID
pl: ID akcji
